close
تبلیغات در اینترنت
سلام بمبئی بر پرده ۵ سینمای اصفهان جای گرفت- محمدرضا گلزار - سایت گلزاریا

تبلیغات سایت

تبلیغات در سایت سوپر استارها

کتاب داستان  دانلود کتاب دختر غم زده (داستان های عرفانی واقعی)
  (۰)
  • نویسنده: الهه فاخته
  • موضوع:شبه داستان بر اساس زندگی واقعی یک شخص!
  • تعداد صفحات: ۹۷
  • فرمت: کتاب PDF
  • زبان: فارسی
  • برای دانلود و خرید کتاب کلیک کنید
  • چنانچه از لینک بالا نتوانستید دانلود کنید .. اینجا کلیک کنید

  • معرفی کتاب

   شاید تا بحال فکر کرده باشید که آخر دنیا چیست کجاست ما چرا به این دنیای ظاهرا پهناور اما خاکی آمده ایم آیا رسالتی داریم؟ اصلا خودمان می دانستیم چه می شود؟ تا بحال داستانهایی را شنیده اید که ماورایی باشند و باورش برایتان سخت باشد؟ تا چقدر به این داستانها ایمان دارید؟ در این کتاب که برگرفته از داستان های حقیقی معنوی و عرفانی و ماوراییست به سوالات خود تا حدودی خواهید رسید.

   اصرار نمی کنم که باور کنید!
   زمان این اتفاقات مشخص نیست، شاید هم اصلا زمانی ندارد همانطور که مکانش قابل توصیف نیست،  همانطور که حس و حالش قابل بیان نیست!
   من در گذشته ایمان قوی داشتم و همین که به زبان آوردم به الله ایمان دارم مصیبت ها و بلاها چنان به سرم هوار شد که اکنون در
   سن سی سالگی به دوران باز نشستگی خود رسیده ام.

   کمرم شکست چرا که حق دفاع کردن را از من گرفتند و نتوانستم ثابت کنم یا فرصتی برای ثابت کردن داشته باشم که بی گناه هستم و این موضوع به شدت مرا افسرده کرد، زمانیکه افسرده شدم، قدرتم را از دست دادم تهمت, بار سنگینی بود که مرا به زمین زد، اکنون کم کم به زندگی عادی بازگشته ام.

   دنیای معنویت و شناخت پروردگار دنیای دیوانه کننده ایست، وقتی راهش را بگیری باید قید آرامش و زندگی راحت را بزنی، وارد دنیاهای عجیب روح می شوی و روح یک انسان چنان بر تو آشکار می شود و چنان زخمی ات می کند که هیچ کس قادر درک نیست.
   شاید کسانی که زیاد نماز می خوانند و در زندگی خود معجزه خداوند را بارها حس کرده اند داستان های مرا بفهمند اما باورش ...!

فیلم سلام بمبئی

   محمدرضا گلزار


  • داستان فیلم سلام بمبئی کلیک
  • آخرین اخبار از فیم سلام بمبئی کلیک
  • خرید بلیط های فیلم سلام بمبئی کلیک
  • دانلود فیلم سلام بمبئی  کلیک


گلزاریا در شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار کنسرت ریززار

  کنسرت های ریززار باند

  • فیلم های کنسرت ریززار در آپارات   کلیک
  • خرید آنلاین بلیط کنسرت ریززار  کلیک
  • جدیدترین اخبار کنسرت ریززارکلیک
  • دانلود آهنگ های ریززار کلیک

جستجو

بیوگرافی

آهنگ های جدید

سلام بمبئی در اصفهان


سلام بمبئی بر پرده ۵ سینمای اصفهان جای گرفت.

اصفهان – مدیرکل امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: فیلم سلام بمبئی با توجه به استقبال بالای مخاطبان و رتبه نخست فروش روزانه فیلم، بر پرده ۵ سینمای استان اصفهان اکران شده است.
سید مصطفی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برنامه‌ سینماهای استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به استقبال بالای مخاطبان از فیلم سلام بمبئی این فیلم بر پرده ۵ سینما در استان اصفهان اکران شده است.
وی افزود: سلام بمبئی با بازی محمدرضا گلزار و به کارگردانی قربان محمدپور تمام سانس‌های سینما ساحل را به خود اختصاص داده است و در سالن دو سینما سپاهان نیز اکران شده است.
مدیرکل امور سینمایی حوزه هنری اصفهان با بیان اینکه سلام بمبئی در سانس ۲۰:۳۰ سینما فلسطین و سالن شماره یک سینما فرهنگ فولادشهر و سالن یک مجتمع سینمایی کاشان اکران شده است، بیان داشت: در سالن اصلی سینما سپاهان فیلم آس و پاس به کارگردانی آرش معیریان به روی پرده رفته است و در ساعات ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ نیز فیلم یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالب زاده اکران می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین به جز سانس ۲۰:۳۰ فیلم نفس به کارگردانی نرگس آبیار در سینما ساحل اکران شده است و در سینما یاسمن شاهین شهر و سالن سه مجتمع سینمایی کاشان نیز فیلم آس و پاس اکران شده است.
حسینی با بیان اینکه همچنین در سالن دو مجتمع سینمایی کاشان فیلم نفس و در سینما بهار شهر گز نیز فیلم آس و پاس اکران شده است، گفت: در نخستین اکران فیلم مردمی فیلم نفس در این هفته، مهران احمدی بازیگر و نرگس آبیار کارگردان فیلم در سینما فلسطین حضور یافتند.
وی تاکید کرد: فیلم سلام بمئی جمعه گذشته با فروش ۶۰۰ میلیونی در کشور، رکورد فروش روزانه فیلم را جا به جا کرد و رتبه دوم و سوم بیشترین فروش روزانه نیز به ترتیب به من سالوادور نیستم و فروشنده اختصاص دارد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

تلگرام golzaria

تبلیغات در سایت سوپر استار

تبلیغات در سایت بازیگران

اینستاگرام محمدرضا گلزار

تلگرام محمدرضا گلزار